Lakovna


blowtherm

V naší lakovně provádíme veškeré drobné i rozsáhlé opravy laků, ochrany podvozků a dutin vozidel.

Ochrana podvozků a dutin automobilů

Nástřik podvozku a ochrana dutin

Nabízíme vám profesionální ošetření podvozku karoserie vašeho vozu a ošetření dutin. Nástřiky jsou prováděny přípravkem DINITROL, který zajišťuje dokonalou ochranu proti korozi, vlhkosti, účinkům soli, hluku a nárazům kamínků. Pracovní postup: Ošetřené vozidlo se důkladně omyje tlakovou vodou. Případná zkorodovaná místa ošetříme přípravkem proti korozi. V některých případech se odmontují plastové podběhy. Po té se provede nástřik podvozku dostatečným množstvím materiálu. Ošetření dutin se provádí přípravkem na bázi vosku, který si zachová elasticitu při teplotách -20 °C do +60 °C

Nástřiková hmota na spodky vozidel Vysoce účinný, jednokomponentní přípravek pro antikorozní ochranu karosérií na bázi kaučuk – pryskyřice se zinkovým aditivem. Zaručuje dokonalou přilnavost a to i na PVC. Výborně chrání před korozí, dobře odolává soli, vlhkosti, olejům, jakož i mechanickému poškození od kamínků apod. • Vyniká dlouhou životností. Velmi rychle schne a je přelakovatelný. Je černý a vytváří esteticky zajímavou strukturu. Nastříká-li se ve vrstvě cca 1,5 mm, má dobré tlumící/antivibrační vlastnosti.  • Používá se zejména na spodky karosérií, ale i na spoilery, podběhy, prahy, spodní okraje dveří, motorové a zavazadlové prostory.
Nástřiková hmota do dutin automobilů •Vysoce účinný, jednokomponentní přípravek pro antikorozní ochranu karosérií na bázi vosku. Zaručuje dokonalou přilnavost a to i na PVC. Výborně chrání před korozí, dobře odolává soli, vlhkosti, olejům apod. • Vyniká dlouhou životností. Nástřik je pružný a trvanlivý.  • Používá se na dutiny karosérií, dveří, motorové a zavazadlové prostory.